Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання робочої групи з питань формування селищного бюджету на 2020 рік

Новина
06.11.2019

30 листопада 2019 року в залі засідань Заводської ОТГ відбулося засідання робочої групи з питань формування селищного бюджету на 2020 рік..
Селищний бюджет на 2020 рік, як основний фінансовий документ Заводської територіальної громади, розроблений відповідно до чинних норм бюджетного та податкового законодавства,положень програми діяльності КМУ.
У 2019 році до Заводського селищного бюджету планується отримати 23,3 млн.грн. надходжень, що на 15,3 % більше річного планового показника 2019 року у тому числі власних надходжень 16 млн..грн,або на 18,5% більше річного планового показника 2019 року.
Підвищення розмірів державних соціальних стандартів: забезпечення зростання мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних осіб зобов’язує до дофінансування з місцевого бюджету.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше