Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПРЕС АНОНС

Оголошення
07.10.2019

У Заводській громаді відкриють туристичний маршрут
10 жовтня 2019 р. відбудеться відкриття туристичного маршруту «Лабіринт емоцій», який створено на запит громадськості та підтримано в рамках конкурсу «Місцеві ініціативи для розвитку громад» програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
Красиві краєвиди, мальовничі пагорби, тихоплинна річка, геологічна пам`ятка природи – печера, де водяться занесені в Червону книгу кажани. До цього часу жителі тієї місцевості милувалися усім цим багатством природи самі. Завдяки реалізованому проекту всіма цими природними принадами можна помилуватися всім охочим.
Завдяки щирій підтримці американського народу, здійсненій через Агентство США з міжнародного розвитку, Глобал Комьюнітіз громаді вдалося реалізувати проект «Лабіринт емоцій». У результаті створено передумови для того щоб гості нашої громади отримали позитивні емоції. До вашої уваги - екологічно-туристичні стежки, що ведуть попри цікаві локації (викопні скам`янілості, криничку з джерельною водою, оглядові майданчики) до печери Угринь та гори Галілеї. Ви матимете змогу вповні оцінити краєвиди села Угринь, мальовничого урочища Вурвана, закрути річки Серет. А ще вам запропонують стати справжніми експертами у визначенні психологічного стану людини через споглядання масок емоцій у лабіринті, що відкрився у печері Угринь.
Відвідування печери залишає на обличчі людини цілу палітру емоцій – хтось в захваті від побачених мінеральних утворень, гри світла й тіней на стінах, обличчя іншого спотворює страх перед темрявою та невідомим. В рамках проекту в печері відкрито встановлено виставку керамічних масок із застиглими на них емоціями відвідувачів печер – від дитячого захвату, до екзистенційної, незбагненної легкості буття.
Основною подією відкриття стане екскурсія-презентація туристичного маршруту. Впродовж мандрівки на екскурсантів чекатимуть різноманітні сюрпризи.
Громада Заводської ОТГ гостинно запрошує усіх на презентацію «Лабіринту емоцій», збираємося біля кінцевої автобусної зупинки села Угринь Чортківського району Тернопільської області 10 жовтня 2019 року о 12 годині.

Контактні особи:
Секретар ради Порхун Н.А. 0976024416
Староста села Угринь Плішка В.П.0687626817

*****
Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

 

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше