Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Підтримка розвитку фермерських господарств

Оголошення
28.08.2019

       У  зв’язку із незначною кількістю поданих заявок на отримання бюджетної субвенцій, відділ  агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє, що відповідно Постанови від 07.02.2019 №106 (зі змінами) та пунктів 11.1 та 11.2 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств», фермерські господарства області можуть подавати документи до Українського державного фонду підтримки фермерських господарств у Тернопільській області.

     Претенденти для отримання бюджетної субвенції подають до відділення Укрдержфонду заявку та підтверджуючі документи, передбачені п.6 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств. Закінчується прийом документів 30 листопада 2019 року.

      Документи приймаються за адресою: м. Тернопіль, вул. Острозького 14, Український державний фонд підтримки фермерських господарств у Тернопільській області, каб. 501.

Телефони для довідок:  068 5171650;  068 0535355.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше